החזון שלנו

"אנחנו מאמינים שלכל אחד יש את כל המשאבים שהוא זקוק להם כדי להיות מאושר וחופשי בבחירותיו, ולכן אנחנו שואפים שגישת NLP , המחברת את האדם למשאביו, תהיה זמינה לכל אדם ואדם."

רונית גולדברג, מייסדת ומנהלת מרכז מטרות

החזון שלנו

מרכז מטרות חרט על דגלו להפיץ את בשורת ה- NLP כדי לאפשר לכל אדם לאמצה כדרך חיים, ולשפר את יחסיו בינו לבין עצמו ובינו לבין הסובבים אותו.

 
 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

 

בלחיצה מניידים תועבר ישירות לחייגן

 

הערכים המנחים אותנו

העשייה היום יומית שלנו מושתתת על מכנה משותף ערכי ותרבותי המשלב שאיפה מתמדת למצוינות יחד עם סט ערכים המנחה את ההתנהלות בינינו ובין תלמידינו ובוגרינו:

 

    • מקצועיות בלתי מתפשרת – מטרות הוא המרכז המקצועי ללימודי NLP היחיד בישראל המנוהל ע"י מנהלת אקדמית בעלת רקע מקצועי בתחומי הפסיכותרפיה והאימון. אנחנו מקפידים לשלב במרכז מנחים מנוסים ומיומנים בהוראה, אימון וטיפול, המתאימים לרוח המרכז והווייתו.

 

    • אווירה משפחתית – חווית הלמידה האיכותית ב"מטרות" נובעת מהיחס והליווי האישי שאנחנו מעניקים לכל תלמיד לאורך כל מסלול הלמידה ולאחריו, קבוצות הלימוד הקטנות, הזמינות להשיב לכל שאלה ולהיענות לכל בקשה, וההקפדה לשפר את השירות והאיכות באופן מתמיד.

 

    • נדיבות ונתינה ללא סייג – ב"מטרות" אנחנו תומכים בהמשך הלמידה וההתפתחות של בוגרי הקורסים גם לאחר שסיימו ללמוד, ומאפשרים להם להשתתף במפגשי ההעשרה החודשיים ללא הגבלת זמן וללא כל תשלום נוסף. כדי שכל אחד יוכל ללמוד במטרות אנחנו מציעים מסלולי תשלום גמישים מאוד ומסלולי תשלום ייחודיים המותאמים לאפשרויותיהם הכלכליות של תלמידים המתקשים לממן את שכר הלימוד.

 

    • אהבה – אנחנו מטפחים את הבוגרים שלנו כשותפים לדרך ולחזון, ומעודדים את התפתחותם העצמאית והגשמתם העצמית בתום לימודיהם, הן בתמיכה וליווי מקצועיים והן בהענקת במה לקידומם האישי ופרסומם בקרב לקוחות פוטנציאליים.

 

    • מצוינות – הצלחתם של תלמידינו ובוגרינו היא ערך מרכזי עבורנו. אנחנו שואפים למצוינות בכל פעולותינו, יוצרים את התנאים לכך, ומקפידים לשפר באופן מתמיד את השירות, האיכות והמקצועיות האישית והניהולית.

 

הייחוד שלנו

אנחנו מחויבים לאפשר לכל אדם שחפץ בכך ללמוד NLP ולמנף את הידע הפרקטי שמציעה הגישה לשנות, לשפר ולהשיג תוצאות מיידיות המעניקות חופש רגשי לבחור ולשלוט טוב יותר בחיים.
 
הסדנאות הייחודיות של מטרות מבוססות על ידע מקצועי ואקדמי עשיר, ניסיון מעשי רב, וערכים המעניקים לתלמידינו תשתית איתנה ומקצועית ללמוד NLP ברמה הגבוהה ביותר.
 
הסינרגיה בין שאיפתנו להנחיל את גישת NLP בקרב רבים, מחויבותנו האישית העמוקה לכל תלמיד, ויכולותינו האישיות והמקצועית, הקנו למטרות מוניטין של מרכז מקצועי וייחודי ללימודי NLP בישראל.

 

סניף כפר-סבא – רח' התע"ש 20, פינת יוחנן הסנדלר 5, בית הפעמון I טל. 09-7669029 I נייד 054-2798000 | I office@matarot-nlp.co.il