דמיון מודרך

קורס דמיון מודרך הקרוב יפתח בקרוב, בסניף מטרות הראשי בכפר סבא.

 

קורס דמיון מודרך מיועד לאלו שמעוניינים  ללמוד להשתמש בדמיון מודרך לצורך שיפור איכות חייהם, ולהעשיר את "ארגז הכלים" האימוני/הטיפולי שלהם כדי לעזור לאנשים.

 

טכניקות הלימוד בקורס דמיון מודרך הינן מגוונות והופכות את חווית הלמידה לעוצמתית ומהנה: הסברים, הדגמות, תרגולים בזוגות, דיונים, דוגמאות, סיפורים והתנסויות בקבוצות קטנות.

לפרטים נוספים חייגו: 054-2798000 / 09-7669029 או באמצעות האימייל

 

דמיון משמש את כולנו על בסיס יומיומי ובאופן כמעט אוטומטי: כאשר נזכרים בחוויה מהעבר, כשחולמים בהקיץ, כשחושבים על משהו שעתיד לקרות, וכדומה. היכולת לשלוט בפעולת הדמיון האוטומטית ולרתום אותה במודע ובמכוון לתועלתנו, הופכת את הדמיון המודרך לכלי רב עוצמה המאפשר לחולל שינוי ולשפר את איכות חיינו.

 

בכוחו של הדמיון לשנות רגשות, מחשבות והתנהגויות שליליות, להפסיק הרגלים בעייתיים, לשפר יכולות בתחומים שונים, להגביר את החוסן הנפשי והפיזי, לסייע בהשגת יעדים ועוד ועוד…

 
טכניקות הדמיון המודרך משתלבות היטב עם טכניקות NLP ועם שיטות טיפול קצר מועד אחרות, לכדי מארג שלם המעשיר את תהליכי האימון והטיפול ומעצים את יכולותיו של המתאמן להתמודד עם לחצים וחרדות, לפרוץ מחסומים רגשיים, לפתח יצירתיות, לשכלל כישורים ויכולות, להגשים מטרות, להשיג תוצאות ולשדרג את איכות חייו.

 

דמיון מודרך -מפגש מבוא ללימודי NLP
 

למידע נוסף חייגו

 

בלחיצה מניידים תועבר ישירות לחייגן