לימודי NLP

כל מה שחשוב לדעת על לימודי NLP

 
אם חיפשתם דרך לטפל באחרים בשיטה יעילה, אפקטיבית וכזאת שמשיגה תוצאות לימודי NLP הם בדיוק הדבר בשבילכם. NLP היא שיטה ייחודית לשינוי תפישתי- מחשבתי של האדם, לטיפול בבעיות בריאות ונפש בעזרת מערכת כלים המשלבת מגוון תחומים טיפוליים

לפרטים נוספים חייגו: 054-2798000 / 09-7669029 או באמצעות האימייל

.

סרטון וידאו שמתעד את רונית מסבירה על איך יוצרים Outcome

 

היכן לומדים לימודי NLP?

 

לימודי NLP נלמדים במספר מסגרות כגון בתי ספר ללימוד השיטה ובמכללות שונות. ניתן למצוא לא מעט מוסדות לימוד לשיטה כאשר כל מוסד מתגאה כטוב ביותר. השאלה היא כמובן כיצד בוחרים? מכיוון שמדובר בלימודי שיטת טיפול ולא מקצוע הנדסי למשל, חשוב מאוד להסתכל לא רק על הסמכות המרצים ותכנית הלימודים (אין לזלזל בכך כמובן, יש לבחור רק מוסד לימודים בו מלמדים מטפלים מנוסים ומוסמכים) אלא גם על החיבור והכימיה בין המנחים לבין הלומד.

 

לימודי NLP דורשים לא מעט התפתחות אישית, יכולת לסמוך על המנחה ומוכנות לעבור את התהליך הנדרש. בחנו היטב כיצד אתם מרגישים מול המנחה שלכם, מה האווירה במוסד הלימודים, דברו עם תלמידים אחרים ועם בוגרים וקבלו את חוות דעתם.

 

כמה זמן נמשכים לימודי NLP?

 

ניתן ללמוד NLP במגוון רמות החל ממפגש מודעות קצר, דרך סדנאות ועד ללימודים מלאים לתעודת מטפל מוסמך. כאשר מדובר במפגשים קצרים אלו יערכו מספר שעות וכך גם סדנאות.
 
לימודי NLP נרחבים יותר כמו קורסי מבוא לשיטה יכולים להיערך מספר שבועות עד מספר חודשים.

לימודי NLP מלאים נמשכים חודשים ארוכים וניתן למצוא אף מסלולים של שנה ושנתיים המציעים הכשרה מלאה כאשר בסופה הבוגר מוסמך לטפל באחרים בשיטה. יש לציין כי במסלולי הכשרה הלומד נדרש לא פעם 'לעשות שיעורי בית' בדמות הקדשת זמן לתרגול מעבר לשעות הלימודים.

 

מי מתאים ללימודים?

 

לימודי NLP מתאימים לכל אדם בוגר אשר שואף ללמוד עוד על השיטה, להתנסות, להבין את התהליכים העומדים בבסיס החוויה וההתנהגות האנושית ולעבור שינוי בעצמו. יש לציין כי לימודי NLP שונים במהותם מלימודי שיטות טיפול אחרות. השוני אינו נובע מ'עניינים שמסביב' כגון מספר שעות הלימוד או תרגול מול תיאוריה.

 

על מנת לטפל באופן מוסמך ומקצועי בשיטת ה-NLP על בוגר הלימודים לא רק לעבור את הקורס, עליו לעבור תהליך של התפתחות המחשבה ולא מעט שינויים באני העצמי שלו. הבנה של עקרונות ה-NLP דורשים מהלומד לעבור תהליכים רבים בעצמו. החשיבות של דברים אלו גדולה מאוד כאשר מחפשים לימודי NLP על מנת להפוך למטפל, יש לקחת בחשבון את הצורך במוכנות נפשית ופתיחות מרובה.

 

כמה עולים לימודי NLP?

 

המחיר של לימודי NLP תלוי מאוד בסוג הקורס, משכו ובמוסד הלימודים כאשר באופן טבעי, ככל שהקורס נרחב יותר כך הוא יעלה יותר. יש לציין כי לימודי NLP לדרגת מטפל מוסמך עשויים להימשך אף שנתיים ואלו הם הלימודים היקרים ביותר.

 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

בלחיצה מניידים תועבר ישירות לחייגן