קורס NLP

קורס NLP – מה האפשרויות?

 

שיטת NLP או בהרחבה Neuro Linguistic Programming היא שיטה לטיפול במגוון מצבים נפשיים וגופניים, לשינוי המגיע מעומק המחשבה בעזרת מערכת ייחודית של כלים. קורס NLP ניתן למצוא במגוון רמות החל מהכשרה של מטפלים מוסמכים ועד קורסי העשרה. מה האפשרויות העומדות בפני מי שרוצה ללמוד לימודי NLP?

לפרטים נוספים חייגו: 054-2798000 / 09-7669029 או באמצעות האימייל

קורס NLP לדרגת מטפל מוסמך

 

עבור מי שרוצה לטפל בשיטת ה-NLP, קיימים קורסים מורחבים המיועדים להכשרת מטפלים. הקורסים מקיפים מאוד וכוללים את כל ההכשרה לה הלומד זקוק על מנת לטפל באחרים. הקורסים מחולקים לרמות החל מ-NLP Practitioner ועד למסלולי טריינר Nlp.

 

משך הלימודים בשיטת NLP הוא בין מספר חודשים למספר שנים, תלוי בתכנית הספציפית ובדרגת ההכשרה. ישנם מוסדות לימודים המעניקים תארים ותעודות מטעם מוסדות אחרים בחו"ל וישנם המעניקים אותם מטעם עצמם. יש לציין כי לימודי NLP מסוג זה דורשים מחויבות גבוהה מאוד מהלומד, נכונות לעבור תהליך אישי מורכב ודי זמן פנוי לא רק ללימודים עצמם אלא גם לתרגול השיטה.

 

קורס NLP לאנשי עסקים

 

עבור אנשי עסקים, מנהלים ועובדים שרוצים לפתח סט של כלים לשיפור התקשורת הבינאישית, להצלחה בקריירה שלהם ובאופן כללי להתפתח מבחינה אישית ומקצועית במקביל, קורס NLP ייעודי יעזרו לעשות את כל אלו ויותר.

 

עבור הקהילה העסקית, ישנם קורסים נהדרים עם דגשים על המקומות הרלוונטיים להם. ניתן בנוסף גם לקחת סדנאות NLP 'אחד-על-אחד' הבנויות במתכונת הדומה לאימון אישי (לא להתבלבל בין השניים, התהליך אותו עוברים הוא שונה וייחודי ל-NLP).

 

קורס NLP למטפלים

 

עבור מי שעוסק במקצועות טיפוליים ורפואיים כולל רופאים ואחיות, פסיכולוגים, מטפלים אלטרנטיביים, יועצים וכדומה ישנם קורסי NLP ייעודיים שניתן למצוא. קורסים אלו מתואמים באופן מיוחד למקצוע הקיים ומעניקים סט נוסף של כלים משיטת ה-NLP. כך למשל ניתן למצוא קורס NLP רפואי המיועד למקצועות הרפואה והסיעוד.

 

בקורסים אלו לומדים בתכנית לימודים ממוקדת המעניקה כלים להתמודדות טובה יותר עם מצבים רפואיים קשים, לעזרה למטופל להחזיר את השליטה לחייו, להתמודדות עם פחדים וחרדות, לפיתוח תקשורת טובה יותר בין המטפל למטופל ולבני המשפחה ועוד.

 

שיטת NLP להעשרה עצמית

 

קורס NLP לא מיועד רק עבור מי שמתכנן בעתיד לעסוק בתחום או לקהלים ספציפיים. כל מי שרוצה ללמוד עוד על השיטה, לעבור תהליכים חיוביים בעצמו בעזרת הכלים של שיטת NLP ובאופן כללי מעוניין להכיר טוב יותר את תהליכי המחשבה והפעולות של המוח האנושי, מוזמן לקחת קורס העשרה בתחום.

 

ניתן למצוא לא מעט סדנאות וקורסים בני מספר שעות על שבועות המיועדים לקהל הרחב. קורסי NLP אלו לא מציבים כל דרישה קודמת, הם לא מחייבים ומראש בנויים יותר כתכנית העשרה מאשר הדרכת מטפלים עתידיים. לרוב מדובר בקורסים חוויתיים במהותם שכן NLP היא לא תיאוריה בלבד, היא פרקטיקה טיפולית מאוד מוצלחת.

 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

 

בלחיצה מניידים תועבר ישירות לחייגן