5 הצהרות עצמיות עוצמתיות – איך לתכנת את הלא מודע להצלחה בשיטת NLP?

איך לתכנת את הלא מודע להצלחה בשיטת ה- NLP? מציגים לפניכם את ה- 5 ההצהרות העוצמתיות ביותר לעצמיות מנטאלית ופיזית במאמר אחד.

5 הצהרות עצמיות עוצמתיות

כוחן של הצהרות עצמיות ליצור השפעה חיובית עוצמתית על חיינו הינו מוכח.

על מנת שהשימוש בכלי הזה יהיה אפקטיבי וייתן לכם את התוצאות הטובות ביותר, עליכם להקפיד על מספר כללים:

ראשית, עליכם להתחיל את יומכם בקריאת ההצהרות עצמיות שלכם, בליווי העוצמה הרגשית המתאימה להן, ואף לסיים איתן את יומכם לפני שאתם הולכים לישון. כשאתם פותחים את היום עם משפטי העוצמה הללו ואף מסיימים איתם את היום, לא רק שהמודעות שלכם מתמקדת בהם, אלא שהם גם מחלחלים עמוק עמוק לתוך הלא מודע שלכם, ומשפיעים בצורה דרמטית על ההוויה שלכם.

בנוסף, שננו את ההצהרות לאורך היום בכל הזדמנות שיש לכם, ושלבו אותן במדיטציות ובתהליכי דמיון מודרך שאתם עושים.

ככל שתבחרו לעצמכם מנטרות עוצמתיות יותר המביאות רוגע, שקט, שלווה ושפע לחייכם, כן התוצאות שתשיגו יהיו מרשימות יותר. המנטרות הללו שחוזרות על עצמן מידי יום ביומו, באינטנסיביות ובהתמדה, הופכות להיות אמונות וודאיות בחייכם.

להלן 5 הצהרות עצמיות עוצמתיות שבאפשרותכם להשתמש בהן:

1. יש לי שפע אינסופי והוא זמין לי תמיד – חשבו באיזו מידה אמונה זו יכולה להשפיע על חייכם. בכוחה להוציא אתכם ממסגרת חשיבה של תחרות ומחסור. כשיש שפע – אין תחושת תחרות, יש מקום לכולם. כשאתם מאמינים בשפע אינסופי, לא תמצאו את עצמכם דואגים או פועלים מתוך נזקקות, ולא תימנעו מהחלטות הדורשות השקעה כספית מתוך חשש שלא תזכו לתמורה. אין זה אומר שאינכם צריכים להיות מחושבים וזהירים בהחלטות שאתם מקבלים, אלא שמרגע שעשיתם את הבדיקות הנדרשות, אל לכם לחשוש מלעשות את הצעד. האמונה בשפע שזמין לכם תמיד, תיתן לכם את הביטחון להוציא לפועל תכניות, מתוך וודאות בהצלחה.

הצהרות עצמיות עוצמתיות - שפע אינסופי

2. אני היוצר/ת של המציאות שלי – משמעות הדבר היא לקיחת אחריות בלעדית על מה שקורה לכם בחיים, תוך וויתור על האשמה של אחרים או של הגורל/מזל. האמונה שרוב הדברים שקורים בחייכם הם בשליטתכם, משמעותה שאתם יכולים לכוון את חייכם למקום הרצוי לכם. ברגע שאתם מאמינים בכך, אתם מכוונים לתוצאות הרצויות, והאמונה הזו הופכת להיות נבואה שמגשימה את עצמה.

הצהרות עצמיות עוצמתיות - אני יוצר את המציאות שלי

3. יש לי את היכולת ליצור ולהשיג את כל מה שאני רוצה – כל אחד מאיתנו נולד עם כישרונות ייחודיים לו, שרק אם יממשם וייתן להם ביטוי יוכל להרגיש הגשמה וסיפוק. כשאתם מאמינים שביכולתכם ליצור ולהשיג את הדבר שלו נועדתם, אתם מביאים לידי ביטוי את היצירה שלכם, חווים הגשמה עצמית ונותנים את מתנתכם לעולם.

4. אני אוהב/ת ומקבל/ת את עצמי כמו שאני – אף אחד אינו מושלם. הניסיון להגיע למושלם פוגע בדימוי העצמי שלכם וגורם לכם לפקפק בעצמכם. כשאתם אוהבים את עצמכם, ומקבלים את עצמכם על יתרונותיכם ועל חולשותיכם, אתם הופכים לשלמים עם עצמכם וחווים שלווה פנימית. הדבר שם סוף לביקורת העצמית, לשיפוטיות ולהלקאה העצמית. כשאתם מאמצים את האמונה שאתם טובים כמו שאתם, אתם מתחברים לביטחון העצמי שלכם ומעזים לעשות דברים שנמנעתם מהם, מתוך חשש שאינכם מספק טובים.

הצהרות עצמיות עוצמתיות - מקבל את עצמי כמו שאני

5. כשאני מדוייק/ת, אני זוכה לתמיכה אינסופית מהעולם סביבי בכל עשייה – באופן מפתיע כשאנחנו מדייקים בהגדרת המטרות שלנו, ומקבלים החלטה פנימית לפעול להשגתן, התחושה היא שכל העולם מתגייס למעננו ומסייע לנו להשיגן. אם אתם חווים קשיים ומכשולים, בדקו מחדש עם עצמכם באיזו מידה אתם מדוייקים: האם המטרה שאתם מכוונים אליה היא משהו שאתם רוצים או משהו שמצפים מאתכם? האם זה משהו שמעורר בכם תשוקה או שמה שמניע אתכם הוא הצורך לרצות אחרים? האם קיימות אמונות מגבילות שמקשות עליכם בדרך?… ככל שאתם מדוייקים, פועלים מתוך תשוקה פנימית, ומחוברים להשראה שלכם, כך גם הסובבים אתכם חווים השראה ובאופן טבעי מתגייסים לעזור לכם להוציא לפועל את רצונכם.

הצהרות עצמיות עוצמתיות - תמיכה אינסופית מהעולם

 

בהצלחה!צאו לדרך חדשה עם הכלים והמוצרים שבחנות שלנו!
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Call Now Buttonצרו קשר